Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2011

18η Αγωνιστική: ΠΑΟ Ρουφ- Βύζας Μεγάρων 0-1

Δύσκολη εκτός έδρας νίκη με 0-1 για τον Βύζαντα απέναντι στον μαχητικό ΠΑΟ Ρουφ για την 18η αγωνιστική της Football League 2 με σκόρερ τον Στρατάκη με σουτ στο 58ο λεπτό. Οι γηπεδούχοι είχαν σημαντικές ευκαιρίες να πετύχουν κάποιο τέρμα, με το χαμένο πέναλτι του Καφέ που απέκρουσε ο Σταυριανός και στην επαναφορά ο Σαπαλίδης είχε οριζόντιο δοκάρι, ενώ στο 68ο λεπτό είχε δοκάρι ο μοιραίος παίκτης του ΠΑΟ Ρουφ, Καφές.

ΠΑΟ Ρουφ (Μίλτος Γκόφας): Βουτσινάς, Κρητικός, Σίμος, Βιδάλης, Κοκκολάκης, Θεοδωρόπουλος, Πέτρου, Κοζανίδης, Λουκίνας, Σαπαλίδης, Καφές.

Βύζας Μεγάρων (Μουράτ Σεροπιάν): Σταυριανός, Μουστάκης, Ρωμαϊδής, Ανδρίκος, Αρκουμάνης, Θ. Γεωργακόπουλος, Όκουε, Ευαγγελάτος, Σκαφτούρος, Στρατάκης, Μωυσίδης.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καλογεράκος (Ηλείας)
ΒΟΗΘΟΙ: Δουλγεράκης, Μητάρης (Ανατ. Αττικής)
ΚΙΤΡΙΝΕΣ: Βιδάλης - Στρατάκης