Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2012

5η Αγωνιστική: Θρασύβουλος - Βύζας Μεγάρων 0-0

Ακόμα μία ισοπαλία για την ομάδα μας, εκτός έδρας σήμερα με αντίπαλο τον Θρασύβουλο. Ο Βύζας όμως είχε μερικές καλές ευκαιρίες να πετύχει κάποιο τέρμα στο πρώτο ημίχρονο με τον Κρητικό στο 7' και τον Διαμαντόπουλο στο 34'. Μέτριο ωστόσο το δεύτερο ημίχρονο και για τις δύο ομάδες, με τον Ντιαλό όμως να χάνει ακόμα μία κλασική ευκαιρία για το 0-1! Κόκκινη κάρτα στις καθυστερήσεις για τον Ντα Κόστα του Θρασύβουλου.

Οι συνθέσεις:
Θρασύβουλος (Στάθης Σταθόπουλος): Σταυριανός, Τζιωρτζόπουλος, Σύρος, Μπακάλης, Σταυροθανασόπουλος, Μπέκα, Ανδρίκος, Πλαβούκος (62' Σερέπας), Παπανίκου (53' Προβατίδης), Πάνος, Αγκόλι.
Πάγκος: Ξενοδόχοφ, Βασιλείου, Ντα Κόστα, Σκόνδρας, Γεωργιάδης, Σερέπας, Προβατίδης.

Βύζας Μεγάρων (Ευθύμιος Γεωργούλης): Παναγόπουλος, Γρομητσάρης, Βλάχος, Λαμπρόπουλος, Χαρτσιάς, Ταμπάκης, Βελέτης, Κοκόλης, Διαμαντόπουλος (51' Ντιαλό), Σιώκος, Κρητικός.
Πάγκος: Πουρής, Ντιαλό, Ζάρκος, Μανδύλης, Αρναρέλης, Ζούμας, Δημητρίου.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κοσκίδης (Αθηνών)
ΒΟΗΘΟΙ: Απτόσογλου, Μπαμπάς (Αθηνών)